Syropy i soki

Popularność niektórych napojów wynika przede wszystkim z połączenia świetnego smaku oraz wartościowego składu produktu. Właśnie takie są syropy czy napoje pochodzące jedynie od lokalnych wytwórców. Ich zastosowanie nie dotyczy wyłącznie bezpośredniego picia bądź rozpuszczania w wodzie. Niektóre mogą być częścią wieloskładnikowych dań, jak wykwintne desery. W tym celu przydadzą się chociażby soki truskawkowe, które nadadzą potrawie nutę naturalnej słodyczy. Produkty dostępne w naszej ofercie są dobierane pod względem pozyskiwania z ekologicznych upraw lub sadów. Zaletą takich soków owocowych jest niewątpliwie różnorodność smakowa. Z kolei syropy są pozbawione sztucznych słodzików wpływających na niesłabnące uczucie pragnienia mimo regularnego picia. W ofercie można znaleźć również: przekąski, kawy i herbaty. Pełen asortyment sklepu umożliwia też skomponowanie własnego kosza prezentowego. To praktyczna oraz reprezentacyjna forma podarunku na różne okazje czy okoliczności.

Syropy i soki w buteleczkach o różnych pojemnościach

Łatwa dostępność smaków oraz wersji z konkretną ilością soku bądź syropu ułatwia spróbowanie często nowych artykułów. Niekiedy mniejsze buteleczki są przydatne jako dodatek do głównego dania. Właśnie dlatego oferta sprzedażowa uwzględnia wszystkie oczekiwania nabywców. Dotyczą one także soków jabłkowych wytłaczanych sprawdzoną techniką ich pozyskiwania. Spośród licznych objętości klienci mają do wyboru opcje: 0,25, 0,5, 1, 3 czy nawet 5 litrów. Pewna grupa produktów jest sprzedawanych w kartonach, co ułatwia ewentualne przechowywanie i zapobiega rozbiciu. Społeczność rekomendowanych producentów w tej kategorii tworzą marki, takie jak: Vita Natura EcoSusz Jolanta Chlebek, Sokarnia Podlaska, Moje Owoce, Bio-Garden, Szczepanówka oraz Łupina. Tylko spełnienie standardów wytwórczych dla syropów bądź soków umożliwia nawiązanie z nami współpracy. Musimy jednak dodać, że jesteśmy otwarci na nowych partnerów handlowych.

Tradycyjne soki oraz syropy o właściwościach prozdrowotnych

Zmiana dotychczasowych nawyków żywieniowych na rygorystycznej diecie często bywa trudna i kłopotliwa. Przejście na zdrowszy model odżywiania będzie łatwiejsze z pysznymi sokami oraz syropami, które mogą być zastępstwem ulubionych słodyczy. Tym bardziej że duża część produktów odznacza się wymiernymi właściwościami prozdrowotnymi. Nie dotyczą one wyłącznie dostarczania do organizmu potrzebnych witamin czy składników odżywczych. Soki owocowe są bowiem źródłem cennych polifenoli bądź antyoksydantów niwelujących aktywność tak zwanych wolnych rodników. Dostarczenie organizmowi wymienionych związków przekłada się w rezultacie na wyeliminowanie lub ograniczenie ryzyka procesów zapalnych. Prosta metoda dbania o zdrowie łączy się w tym względzie z doskonałym, owocowym smakiem soków i syropów. Następnym aspektem jest budowanie odporności na sezon jesienno-zimowy. W tym obszarze szczególnie korzystnym działaniem stymulującym odznaczają się soki z: cytryny, pigwy, aronii, czarnej porzeczki oraz malin.

Syropy i soki jako część oryginalnego zestawu prezentowego

Problem z wyborem praktycznego upominku powinien sugerować wybór jednego z naszych zestawów. Taki souvenir z pewnością posłuży niemal każdemu obdarowanemu. Kosz ekologicznych produktów spożywczych może zawierać soki jabłkowe, które doskonale oczyszczają z toksyn i nawadniają szczególnie w upalne, letnie dni. To zdecydowanie polecany prezent w przypadku trudności z doborem właściwego kompletu. Będzie więc dobrym pomysłem na niezobowiązujące podziękowanie dla osoby zaangażowanej w pracę lub wspólny sukces. W koszu nie zabraknie również soków truskawkowych, które mogą być zastępstwem dla niektórych słodkości albo naturalnym regulatorem przemiany materii. Właśnie dlatego powinny je pić osoby będące na diecie lub narażone na ryzyko odwodnienia organizmu. Zakup soków i syropów z prezentowanych zasobów jest także korzystną formą suplementacji, która nie oznacza przyjmowania dużej liczby kapsułek. Można też przyrządzać: drinki, shake’i czy koktajle owocowo-warzywne.

Jest 115 produktów.

Aktywne filtry