Przetwory owocowe

Słodycz i tradycyjna receptura przetworów owocowych to coś, za czym często tęsknimy w życiu dorosłym. Wakacje na wsi, zbiory i staropolskie przepisy na ulubione konfitury, dżemy, owocowe soki i musy kojarzą się głównie z beztroską lat dzieciństwa. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, proponujemy owocowe odkrycia prosto z lokalnych sadów. W naszej ofercie nie brakuje słodkawego smaku urodziwych malin, nieco cierpkich aronii, polskich jabłek i zapachu orzeźwiających wiśni. Przetwory owocowe to połączenie unikalnych, tradycyjnych receptur oraz najlepszej jakości zbiorów. Unikamy skomplikowanych składów, sztucznych zagęstników, barwników i zapychaczy. Dążymy do wyeksponowania tego, co najpiękniejsze. Naturalna odsłona owocowych musów, dżemów, owoców w czekoladzie, syropów, powideł, konfitur i aromatycznych cytryn w syropie, to idealny pomysł na dodatek do wielu dań. Zachwyceni będą miłośnicy słodkich śniadań, pasjonaci nieoczywistych połączeń oraz prawdzie łasuchy, dla których owocowe przetwory to kwintesencja dodatku do tradycyjnych wyrobów piekarniczych. 

Ulubione przetwory owocowe według tradycyjnych receptur 

Produkcja przetworów owocowych jest realizowana w oparciu o zbiory, które pochodzą głównie z naszych własnych upraw lub przy współpracy z lokalnymi dostawcami. Dbamy o jakość surowców, pozbywając się ryzyka sztucznie napędzanych do wzrostu i soczystości owoców. Dzięki czemu jesteśmy pewni, że w słoiku zamknęliśmy wyłącznie naturalny smak bez chemicznych substancji. Dużym atutem tradycyjnych, staropolskich przepisów jest opieranie się na naturalnych formach. Własne receptury pochodzą z zapisków przekazywanych z pokolenia na pokolenie, co pozwala odkryć w naszych przetworach ducha czasu i smak dzieciństwa. Zawartość cukru bywa nieunikniona dla konserwacji i wydobycia gęstości przetworów. W naszych produktach ilość cukru jest optymalna. Dopasowujemy wartości do naturalnej słodyczy owoców, aby połączyć właściwości surowca z tradycyjnymi przepisami. Łącząc owoce w ciekawe kompozycje, wydobywamy nietuzinkowy smak. Odkryciem naszych klientów jest mus jabłkowy z dodatkiem malin i wiśniowa pokusa łącząca słodycz czekolady z kwaśną wiśnią. 

Przetwory owocowe do wypieków piekarniczych 

Domowe receptury przetworów owocowych są nieodłącznym dodatkiem słodkich deserów. Warstwowe torty przekładane ulubioną konfiturą, gofry z dżemem będące wspomnieniem wakacyjnych przekąsek i plastry owoców z dodatkiem soczystego syropu do ciasta drożdżowego to tylko kilka z propozycji zastosowania naszych staropolskich przetworów. Bez względu na rodzaj wykorzystanych owoców w słoikach zamykamy wyłącznie te surowce, które pochodzą z upraw, w których tradycja i naturalność są priorytetem. W sklepie lokalneo.pl nie brakuje różnorodności. Dbamy o klientów poszukujących aksamitnych musów, słodyczy truskawkowego dżemu i odkrywania wybornych duetów, jaki tworzy między innymi borówka z maliną. Przygotowaliśmy również dżem ze świdośliwy pochodzenia ekologicznego i w 100% z czarnej porzeczki. Wszystkie przetwory owocowe charakteryzują się niebywale krótkim składem, dzięki czemu są bezpieczną przekąską dla dzieci i dorosłych.

Idealne orzeźwienie - przetwory owocowe w wielu odsłonach 

Niegdyś przekazywany z pokolenia na pokolenie przepis na sok oraz syrop owocowy zamknęliśmy w szklanym, tradycyjnym opakowaniu, aby zachować to, co naturalne i najlepsze. W naszej ofercie przygotowaliśmy wyjątkową propozycję przetworów owocowych, będących doskonałą alternatywą dla osób ceniących niepowtarzalny smak, naturalny skład i staropolskie receptury. Stworzenie słodkich przekąsek z sezonowych owoców bywa żmudną pracą, dlatego nasza oferta zadowoli wszystkich, którzy chętnie wybierają to, co domowe i pochodzące od małych, lokalnych dostawców. Orzeźwiający syrop z wiśni to najlepszy sposób na ukojenie pragnienia w letnie popołudnie. Rozcieńczony z wodą wciąż skrywa niepowtarzalną słodycz z odrobiną naturalnej kwasowości. Syropy to również skarbnica mikroelementów i witamin. Naturalne właściwości owoców, orzechów oraz innych bogactw naturalnych w odpowiednich proporcjach łagodzą szereg dolegliwości i pozytywnie wpływają na odporność, pamięć czy koncentrację. Dla najmłodszych przygotowaliśmy ekologiczne musy o prostym składzie. Zdrowa przekąska również będzie niezastąpiona w podróży czy też w pracy. 

Jest 34 produktów.

Aktywne filtry
MARMOLADA JABŁKOWA EKOLOGICZNA
Eco

Rolnictwo ekologiczne

System gospodarowania o zrównoważonej produkcji roślinnej i zwierzęcej. W produkcji rolniczej wykorzystuje się naturalne nawozy oraz metody biologiczne i mechaniczne. Wykluczone jest stosowanie syntetycznych nawozów, chemicznych środków ochrony roślin, regulatorów wzrostu, dodatków paszowych i organizmów modyfikowanych genetycznie (GMO).

Gospodarstwo Ekologiczne Panasiuk
Cena 8,50 zł