Manufaktura Różana

W Lokalneo.pl od 2020-01-08 14:17:05
0/5 (0)
280 wyświetleń
Opinie o wytwórcy
Dane adresowe

Manufaktura Różana
ul. Stara Wieś ul. Różana 15
24-130 KońskowolaWWW: http://smakirozy.pl/


Drukuj

O nas

Nasze gospodarstwo od lat specjalizuje się w produkcji sadzonek róż. Łącząc pasję oraz zamiłowanie do tych wspaniałych roślin, które są wymagające, ale odpłacają za troskę: barwą, zapachem, zniewalającym pięknem. Ta różana pasja znalazła swe odzwierciedlenie również w domowej kuchni.


W naszym domu od wielu lat, można powiedzieć „od zawsze” wytwarzane były przetwory z kwiatów i owoców róż. Zalety tych domowych specjałów przez lata doceniane były jedynie przez domowników i najbliższych przyjaciół rodziny. Rosnące zainteresowanie tradycyjnymi przetworami sprawiło, że domowa produkcja przekształciła się w malutką wytwórnię różanych skarbów.


Przetwory z róży stanowią cenne źródło witaminy C, zwanej witaminą młodości. Od wieków znane są zdrowotne i smakowe właściwości  dzikiej róży. Roślina ta szczególnie polecana jest dla osób ciężko pracujących, narażonych na stres, a także w podeszłym wieku.


Produkowane są ręcznie, bardzo silnie bazują na tradycji – podstawą są stare domowe przepisy. To rarytasy ze spiżarni naszej babci.

Produkty lokalne na bazie róży:


Naturalny proces produkcji – ręczny zbiór płatków i owoców róży, wykonanie bez dodatkowych sztucznych konserwantów, barwników i aromatów to dodatkowe walory naszych przetworów. Surowce pochodzą z własnych plantacji leżących w pięknej otulinie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego.

Zasady zwrotów i reklamacji


Opinie o produktach
0/5 (0)
Opinie o wytwórcy
Ostatnio dodane produkty
Ostatnie wpisy na blogu