KAGO

W Lokalneo.pl od 2021-05-05 14:32:27
0/5 (0)
542 wyświetleń
Opinie o wytwórcy
Dane adresowe

KAGO
32-250 Charsznica

Tel. 535854717
E-mail: michal19153@wp.pl


Drukuj

O nas

Jesteśmy młodym małżeństwem z rodzinnym tradycyjnym gospodarstwem, przekazywanym z pokolenia na pokolenie od wielu lat. Doświadczenie w prowadzeniu gospodarstwa zostało nam przekazane przez rodziców i dziadków. 

Pochodzimy z niewielkiej wsi Jelcza w gminie Charsznica, położonej na południu Polski, w województwie małopolskim, w powiecie Miechowskim i to właśnie tutaj prowadzimy nasze gospodarstwo

Nasz dzień na gospodarstwie polega na doglądaniu nawadnianiu, dbaniu i pielęgnacji naszych płodów rolnych, przygotowywaniu maszyn rolniczych, aby w każdym momencie były gotowe do działania.

Przykładamy do tego dużą wagę, gdyż pragniemy, by nasze plony były zdrowe, smaczne i jak najlepszej jakości. 

Naszym planem na przyszłość jest rozwinięcie naszego gospodarstwa na większą skalę oraz powiększenie naszego asortymentu. By nasze smaczne produkty trafiały do większej ilości konsumentów gdyż radość sprawia nam obserwowanie, jak nasze warzywa dojrzewają na naszych oczach i cieszy nas widok zadowolonych odbiorców, którzy chwalą smak naszych produktów współpracując z nami od wielu lat

Nasze produkty wyróżniają się świeżością. Trafiają bezpośrednio od nas do odbiorcy. Każdy produkt przechodzi przez nasze ręce, dlatego konsumenci mogą być pewni że zawsze otrzymają to, co najlepsze. 

Do kiszenia używamy tylko i wyłącznie soli kamiennej oraz wyhodowanej przez nas, najwyższej jakości kapusty.

 

Zasady zwrotów i reklamacji

Staramy się aby nasze produkty były jak najlepszej jakości ale niestety nie jesteśmy w stanie zobaczyć w środku każdego produktu dlatego prosimy o wyrozumiałość ponieważ czasami "wpadki" są poprostu nieuniknione. Każda reklamacja będzie rozpatrywana indywidualnie.Produkty zostaną wymienione lub zwrócimy koszty.

Opinie o produktach
0/5 (0)
Opinie o wytwórcy