Manufaktura Łucka

W Lokalneo.pl od 2020-07-08 12:40:24
5/5 (2)
1544 wyświetleń
Opinie o wytwórcy
Dane adresowe

Manufaktura Łucka
ul. Łucka-Kolonia 47
21-100 Lubartów

Tel. 799071021
E-mail: sklep@manufakturalucka.pl
WWW: https://manufakturalucka.pl/


Drukuj

O nas

Cześć, poznajmy się!

 

Manufaktura Łucka to lokalna, rodzinna olejarnia łącząca tradycję z nowoczesnością. Interesuje nas natura, prostota - bez niepotrzebnych dodatków!  Dlatego oleje tłoczymy tradycyjną metodą “na zimno”, czerpiąc z własnych upraw oraz lokalnych surowców zaprzyjaźnionych rolników. 

 

Dzięki nowoczesnej formie sprzedaży nasz olej zamawiasz bezpośrednio u nas, a gotowy produkt  przywieziemy do punktu odbioru w Lublinie lub kurier dostarczy go pod Twoje drzwi.

 

Bądź cierpliwy!

 

Zaraz po Twoim zamówieniu przystąpimy do pracy, ale zanim przesyłka z aromatycznym olejem trafi do Ciebie, potrwa to kilka dni. Olej z Manufaktury Łucka nie czeka na półce. To Ty musisz trochę poczekać, ale zapewniamy Cię - warto!!!

 

Dlaczego tłoczymy "na zimno"?

 

Oleje, które produkujemy z największą starannością, są w pełni naturalne, nie poddane obróbce termicznej, nierafinowane i niefiltrowane. Korzystamy z najstarszej metody pozyskiwania oleju jaką jest tłoczenie na zimno, podczas którego temperatura oleju nie przekracza 40°C.

 

Brak procesu rafinacji oleju gwarantuje występowanie wielu cennych substancji towarzyszących m.in. polifenoli, tokoferoli, skwalenu czy karotenoidów. Oleje tłoczone na zimno są cenione w diecie człowieka przede wszystkim za wysoką zawartość niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych.

A co równie ważne, oleje tłoczone na zimno mają niepowtarzalny smak i aromat ! 

 

Jak zapakowany będzie Twój olej?

 

100% naturalny i świeży olej wymaga najlepszej ochrony, dlatego zapakowany jest w solidną butelkę z ciemnego szkła chroniącą przed  światłem i uszkodzeniami w transporcie. Każda butelka jest wyposażona we wkładkę ułatwiającą dozowanie oleju. To gwarantuje, że otrzymasz produkt najwyższej jakości.

 

Zasady zwrotów i reklamacji
Opinie o produktach
5/5 (2)
2020-07-12

Ole rzepakowy z Manufaktury jest pyszny! Polecam

2020-10-16

Olej ma świetny smak, świeżości nie da się niczym zastąpić. Polecam

Opinie o wytwórcy
Ostatnio dodane produkty
Ostatnie wpisy na blogu