Szczepanówka

W Lokalneo.pl od 2020-06-24 16:34:31
0/5 (0)
1892 wyświetleń
Opinie o wytwórcy
Dane adresowe

Szczepanówka
ul. Kolonia Świdnik Mały 28A
20-258 Lublin

Tel. +48663728003
E-mail: szczepanowka.lokalneo@gmail.com
WWW: https://szczepanowka.pl/


Drukuj

O nas
Jesteśmy rodzinnym Gospodarstwem Sadowniczym z historią sięgającą 1913 roku. To właśnie wtedy nasz prapradziadek Szczepan założył pierwszy sad jabłoniowy. Od tamtego momentu minęło wiele lat a pasja do sadownictwa pozostała w naszej rodzinie. W 2014 roku poszliśmy o krok dalej i założyliśmy Tłocznię Naturalnie Mętnych Soków, w której wytwarzamy pyszne i zdrowe soki bez dodatku wody, cukru i konserwantów. Rok później odkryliśmy kolejną pasję i stworzyliśmy nasz pierwszy cydr.
 
Obecnie w ofercie Szczepanówki znajduje się wiele naturalnych produktów:
  • ponad 20 smaków soków owocowych i owocowo-warzywnych
  • 3 rodzaje cydru rzemieślniczego
  • syropy owocowe
  • syropy ziołowe
  • ocet jabłkowy i wiśniowy
  • dżemy i konfitury
  • miody

 

SOKI TŁOCZONE NA ZIMNO

Dlaczego?

Soki tłoczymy tradycyjną metodą na zimno, aby zachować cenne składniki odżywcze, witaminy i związki mineralne owoców i warzyw. Ponadto zachowujemy orginalny smak i aromat świeżych owoców i warzyw. Dzięki technice tłoczenia na zimno jesteśmy w stanie do końca wycisnąć z surowców to co najlepsze, czyli mikro i makroelementy. Dlatego nasze soki są tak wartościowe, zdrowe i pyszne. 

Soki ze Szczepanówki są bez dodatku, wody, cukru czy konserwantów. Naturalnie mętne, posiadające miąższ owoców i warzyw. 

 

CYDR RZEMIEŚLNICZY 

Cydr Szczepanówka powstacje według tradycyjnych, rzemieślniczych metod. Jego produkcja trwa kilka miesięcy - od listopada do licpa. Długa fermentacja, kilkumiesięczne leżakowanie w tankach oraz dojrzewanie w butelkach sprawia, że nasze cydry są niepowtarzalne, unikatowe, charakteryzujące się wyrazistym smakiem i aromatem. 

 

Zasady zwrotów i reklamacji
Opinie o produktach
0/5 (0)
Opinie o wytwórcy
Ostatnio dodane produkty
Ostatnie wpisy na blogu
Cydr Szczepanówka - od jabłka po cydr
Cydr Szczepanówka - od jabłka po cydr Szczepanówka

Poznaj historię powstania Cydrowni Szczepanówka. Jakie były nasze początki a jak obecnie wygląda wytwarzanie cydru tradycyjnymi metodami w...

2020-07-11