Miody i wyroby pszczele

Najwyższej jakości lokalne wyroby pszczele to przede wszystkim różne rodzaje miodów. Polskie miody stanowią zdrową alternatywę dla powszechnie dostępnych wyrobów, których pochodzenie oraz walory często są nie do końca sprecyzowane. Kupując na lokalneo.pl, masz pewność, że miody i inne pszczele wyroby docierają do Ciebie prosto z polskich, sprawdzonych niewielkich pasiek. Zdrowe i smaczne polskie miody lokalne to najlepszy wybór dla Ciebie, Twojej rodziny, a także na prezent. Miód naturalny ze sklepu internetowego lokalneo.pl to znakomita alternatywa dla słodkich pralinek i bombonierek, po które sięgamy często, chcąc kogoś obdarować. Naturalne miody na lokalneo.pl najczęściej pochodzą z przepięknych, zielonych i czystych terenów Lubelszczyzny. Na śniadanie, do herbaty, a nawet w celach leczniczych — najlepiej sprawdzi się polski naturalny miód. Miód taki pozwala szybciej zagoić i zregenerować skórę. Wiele osób stosuje go na przykład zimą na pękające wargi jako pyszny kosmetyk zastępujący pomadkę ochronną. 

Miód naturalny — sklep internetowy

W naszym internetowym sklepie znajdziecie miód w różnych odcieniach o nieco innych właściwościach. Decydujące w tej kwestii są naturalnie rośliny, z jakich zbierany jest pyłek. Jako naturalny antybiotyk, ale nie tylko podczas infekcji, obok lub zamiast tradycyjnego już czosnku warto zastosować ciemny miód spadziowy. Inny ciemny miód, gryczany, warto spożywać w związku z występowaniem lub ryzykiem wystąpienia chorób układu krążenia. Miód gryczany to także substancja pomagająca naturalnie zwalczać wolne rodniki. Podobnie korzystnie na układ krążenia wpływa także miód rzepakowy. Te dwa miody w jednym słoiku, dzięki swojej konsystencji, tworzą ciekawy duet. Nie mieszają się ze sobą, dzięki czemu miód rzepakowy tworzy jasną, a miód gryczany ciemną część widoczne wyraźnie przez szkło. Miód rzepakowy to idealny wybór dla osób borykających się ze schorzeniami układu moczowego. Niezależnie od jego typu miód naturalny w sklepie internetowym lokalneo.pl to rodzimy specyfik, któremu możecie zaufać. 

Miody i nie tylko

Polecamy także popularne miody wielokwiatowe, miód lipowy i inne. Z polskiego miodu powstają również pyszne, zdrowe produkty, jakimi łatwo zastąpić klasyczne słodycze. Na przykład orzechy w miodzie lub miody z liofilizowanymi owocami, poza tym, że spełniają wszystkie funkcje miodów klasycznych, stanowią dla nich ciekawe urozmaicenie oraz zdrową, słodką przekąskę. Każdy miód ze sklepu internetowego lokalneo.pl znacznie łatwiej niż metalową łyżeczką nakłada się za pomocą specjalistycznej drewnianej łyżki do miodu „Lubelski Stół”. Niepowtarzalny nastrój stworzyć zaś mogą naturalne świece z wosku pszczelego. Kiedy miód to za mało, warto sięgnąć po naturalny pyłek pszczeli. Pyłek posiada znacznie więcej właściwości prozdrowotnych niż przeciętny miód i można zażywać go bezpośrednio bądź łączyć z niektórymi potrawami. Po pyłek najlepiej sięgać profilaktycznie, jednak podczas infekcji także będzie solidnym wsparciem w powrocie do zdrowia. 

Jest 22 produktów.

Aktywne filtry