Kiełbasy

Popularne sieci handlowe wypuszczają na rynek w sezonie grillowym gotowe zestawy mięs do przyrządzenia w tej formie. Choć takie produkty kuszą niską ceną oraz kolorowymi marynatami, ich ogólna jakość jest raczej wątpliwa. Zdecydowanie rozsądniejszy będzie zakup rzeczywiście wartościowych wyrobów, jak kiełbasa na grilla z naszej oferty. Cechuje się prostym, naturalnym składem i jest idealna do przygotowania w tej formie. Ponadto ogranicza konieczność dodawania tłuszczu, wykorzystując własne zasoby dla upieczenia na grillu. Z kolei przeznaczenie kiełbasy dworskiej może dotyczyć: gotowania, smażenia, podpiekania, duszenia w cebuli albo dodawania w kostkach do: past, sałatek czy zapiekanek. Zamówienia mogą obejmować też mniejsze porcje. Jakość premium i tradycyjny smak gwarantują także sprawdzone: galaretki, kiszonki oraz produkty do smarowania. Wszystkie artykuły dostępne w naszej ofercie mogą przynieść zmianę nawyków żywieniowych oraz przejście tylko na pełnowartościowe wyroby.

Swojskie kiełbasy jako alternatywa dla produktów sklepowych

Długotrwałe spożywanie wyrobów przetworzonych i zawierających znaczne ilości konserwantów oraz sztucznych aromatów może odbić się na zdrowiu. Do najczęstszych skutków należą: nadwaga, nadciśnienie lub problemy trawienne. Tymczasem jedzenie swojskich wędlin i mięs jest naprawdę zdrowe, o ile wybieramy w pełni wartościowe artykuły, jak kiełbasa śniadaniowa. Chodzi głównie o codzienne zapotrzebowanie na energię zarówno w pracy fizycznej, jak i umysłowej. Dużo rozsądniej jest zaspokajać je właśnie takimi wyrobami, aniżeli na przykład słodyczami. Dla odmiany zjedzenie kiełbasy golonkowej to alternatywa dla osób, które nie mają czasu na przyrządzenie klasycznej golonki. Do złudzenia przypomina ona smakiem właśnie to danie, gdyż powstaje z właściwej części wysokogatunkowej wieprzowiny, oczywiście po stosownym rozdrobnieniu, a następnie uformowaniu kiełbasy. Choć w sklepach mięsnych nierzadko można spotkać stoiska z podobnymi wyrobami, niektóre bywają swojskie tylko z nazwy. Producenci stosują pewien trik marketingowy w celu uwiarygodnienia pochodzenia produktu i przyciągnięcia klienta.

Jakie kiełbasy można znaleźć w naszej ofercie?

Przedstawione wyroby cechują się dużą różnorodnością wykorzystania, ponieważ są wśród nich artykuły pakowane oraz wersje w słoikach o wydłużonym terminie przydatności. Drugie z wymienionych to przede wszystkim: pasty, pasztety, a także swojskie konserwy. Choć w stosunku do wędlin data ważności będzie przedłużona, ze względu na naturalny skład trzeba pamiętać o standardach przechowywania w lodówce. Wszystko po to, by zapobiec przyspieszonemu zepsuciu się. Jednymi z opcji dostępnych w sprzedaży są kiełbasa dworska oraz kiełbasa golonkowa. Oprócz nich klienci mogą zdecydować się na inne gatunki, którymi są:

  • łuszczowska,
  • biała,
  • jałowcowa,
  • tradycyjnie wędzona.

Producentem kiełbas jest przede wszystkim firma Manufaktura Lubelska. Oferuje wyłącznie w 100% naturalne, swojskie wyroby bez konserwantów. W celu dodatkowego zabezpieczenia towaru w transporcie każda wysyłka jest pakowana próżniowo. Zainteresowani mogą zapoznać się z dokładnym harmonogramem dostaw, który zależy od czasu złożenia zamówienia.

Tradycyjne kiełbasy dostępne w konkurencyjnych cenach

Wbrew pozorom zakup naturalnych wyrobów mięsnych wcale nie musi wiązać się z wyższymi cenami. Wręcz przeciwnie, ewentualna różnica w kosztach jest doprawdy minimalna i zdecydowanie uzasadnia wybór zdrowszej oraz smaczniejszej alternatywy. Są nią swojskie produkty, a wielu nabywców nie wyobraża sobie poranka bez kiełbasy śniadaniowej. Choć nazwa może sugerować najlepszą porę jedzenia, gatunek nadaje się świetnie na: zapiekanki, kanapki, sałatki czy przekąski w formie koreczków. Z kolei specyfika kiełbasy na grilla wynika z wcześniejszego wędzenia aromatycznym drewnem. Tuż po zakończeniu całego procesu jest ona pakowana próżniowo, co pozwala zachować pełnię smaku aż do momentu zdjęcia z rozgrzanego rusztu. Najwyższa jakość kiełbas wynika również z wyrabiania na bieżąco pod kątem liczby realizowanych zamówień. Propozycje przykładowych dań każdy może zaś bez problemu znaleźć w sieci.

Jest 1 produkt.

Aktywne filtry