Kim jesteśmy?

„Integrujemy społeczeństwo i wykorzystujemy lokalne dobra”

Jesteśmy z Lubelszczyzny, regionu charakteryzującego się dogodnymi warunkami do prowadzenia działalności rolniczej, przede wszystkim decydują o tym korzystne czynniki glebowo-klimatyczne. Potencjał przyrodniczy regionu jest znacznie korzystniejszy w porównaniu do średnich wartości w Polsce. Wskaźnik jakości rolniczej przestrzeni produkcyjnej, na który składają się: jakość gleb, warunki wodne, agroklimat i rzeźba terenu, wynosi w regionie lubelskim 74,1 pkt według skali IUNG w Puławach (w kraju 66,6 pkt) i jest jednym z trzech najwyższych w Polsce. Z tych też powodów Lubelskie jest liderem wielu upraw rolniczych i sadowniczych.

Nasz zespół dysponuje ponad 10 – letnim doświadczeniem związanym ze współpracą
z lokalną społecznością. Odkrywamy lokalne potencjały i pomagamy lokalnej społeczności
w sposób zrównoważony je wykorzystywać.

Podczas naszych wizyt u lokalnych wytwórców zwiedzamy ich uprawy i poznajemy sposoby wytwarzania i powstawania lokalnych produktów, często metodami tradycyjnymi przekazywanymi z pokolenia na pokolenie.

Działamy z pasją i zaangażowaniem, testujemy, oceniamy i wybieramy dla Państwa najlepsze produkty. Uzgadniamy z wytwórcą harmonogramy dostawy, po to by trafiały świeże prosto od wytwórcy na Państwa stół.

Ofertę produktów lokalnych wzbogacamy o produkty tradycyjne oraz ekologiczne.

Wybrane przez nas produkty są dla Państwo dostępne na naszym internetowym targu produktów lokalnych i ekologicznych www.lokalneo.pl

Oferta targu lokalneo.pl jest stale poszerzana przez nowych i obecnych Wytwórców. My natomiast staramy się, aby zarówno Klienci, jak i Wytwórcy otrzymywali jak największe korzyści z realizowanych zamówień.

Dzięki zakupom bezpośrednio od Wytwórcy otrzymujecie Państwo świeże produkty w niskich cenach, a Wytwórca otrzymuje zapłatę za czas i pracę poświęconą produkcji.

Zapraszamy również do naszego SHOWROOMU PRODUKTU LOKALNEGO I EKOLOGICZNEGO – wydarzenia, degustacja, sprzedaż, który znajduje się w Lublinie przy ul. Vetterów 1. Na ponad 170 m2  prezentowane są produkty lokalne, tradycyjne i ekologiczne. Cyklicznie odbywają się spotkania, degustacje oraz dedykowane wydarzenia z udziałem lokalnych wytwórców.

"Kochamy to, co robimy i robimy to najlepiej jak tylko umiemy"

Zespół LokalneOgniwo