Syropy

Wbrew pozorom wykorzystanie przedstawionych produktów nie dotyczy wyłącznie przyrządzania zimnych, orzeźwiających napojów. Syropy owocowe mogą być również składnikiem gorącego napoju dla dziecka. Niektórzy najmłodsi nie przepadają bowiem za herbatą, stąd takie zastępstwo zachęci ich do systematycznego spożywania i wykształci zdrowe nawyki żywieniowe. Syropy mogą być składnikiem wielu: shake'ów, koktajli bądź drinków. Idealnie podkreślą smak wybranego deseru, w którym może dominować inna zawartość. Niektóre połączenia są podobne do babcinych przetworów, tworzonych według rodzinnych receptur. Niestety współcześnie wielu brakuje czasu na samodzielne przygotowywanie takich specjałów. Mogą więc skorzystać z produktów gotowych, które są równie pyszne oraz wartościowe. Takimi syropami naturalnymi są na przykład: jabłkowo-aroniowy, agrestowy, pigwowy, pokrzywowy i jeżynowo-malinowy. Najwyższą jakość wyrobów oraz doskonały smak gwarantują też produkty sypkie czy wyroby piekarniczo-cukiernicze z naszej oferty.

Syropy owocowe jako zdrowe zastępstwo napojów gazowanych

Popularne oranżady bądź inne napoje kolorowe są atrakcyjne dla najmłodszych, jednak pozbawione jakichkolwiek składników odżywczych. W takich produktach dominują głównie cukry, które mogą wpływać na wzrost masy ciała, a nawet konkretne choroby. Warto wykluczyć je z codziennego jadłospisu, wybierając w to miejsce syropy naturalne do rozrobienia w wodzie. Oczywiście, jak w przypadku każdego produktu, zalecany jest pewien umiar i rozsądek spożywania. Jednak z całą pewnością będą one zdecydowanie zdrowsze aniżeli napoje bąbelkowe. Najwyższą jakość takich artykułów gwarantują lokalni producenci, tacy jak:

 • Łupina,
 • Szczepanówka,
 • Sam-Smak,
 • Z Pola i Lasu,
 • Moje Owoce.

Każdy syrop zawiera informację na temat składu oraz sugerowanego przeznaczenia na zewnętrznej etykiecie. W razie pytań lub wątpliwości można też zasięgnąć profesjonalnej porady od naszych pracowników. Wyjaśnią szczegółowo wszelkie nurtujące kwestie. Jesteśmy także w stanie sprowadzić syrop, którego nie ma w aktualnej ofercie sprzedażowej.

Syropy owocowe w najchętniej wybieranych smakach

Gruszka, malina, wiśnia, jabłko, winogrono czy brzoskwinia to najpopularniejsze smaki, które można znaleźć w dostępnych syropach owocowych. Jednak prezentowane produkty uwzględniają również mniej powszechne owoce i zioła dla miłośników nowych aromatów. Właśnie takimi będą: agrest, pokrzywa, czarny bez, pigwowiec, rabarbar bądź jagoda kamczacka. Część z wymienionych smaków może być zupełnie nowa, zachęcając do samodzielnego wykorzystania w daniach albo napojach wieloskładnikowych. Interesującą opcją może być zestaw pięciu syropów w buteleczkach o pojemności 50 ml. Są one idealne na drobny, niezobowiązujący upominek dla pasjonata zdrowego odżywiania. Nadają się także do sprawdzenia: jakości, konsystencji czy poszczególnych właściwości zdrowotnych. Całość uzupełnia eleganckie pudełko wypełnione siankiem dla zabezpieczenia przed uszkodzeniem w transporcie. Wzmacnia to także efekt naturalności nawiązujący do modelu pozyskiwania tych syropów. Wszystkie pozycje produktowe podlegają stałej kontroli Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

Dlaczego warto pić akurat syropy owocowe?

Naturalna nuta słodyczy w połączeniu z wartościowym, ekologicznym składem to największa zaleta przedstawionych syropów owocowych. W przeciwieństwie do napojów dostępnych na półkach sklepowych w tym przypadku można liczyć na brak jakichkolwiek substancji konserwujących lub rozcieńczania z koncentratu. W to miejsce można wymienić szereg zalet związanych ze spożyciem takich syropów. Do najważniejszych zaliczają się:

 • nawodnienie osób, którym z różnych przyczyn nie odpowiada smak wody mineralnej,
 • wykluczenie z codziennej diety nadmiaru cukru,
 • oszczędności związane z wydajnością produktu,
 • gotowe wyroby dla osób nieumiejących przyrządzać domowych przetworów,
 • wysoka zawartość naturalnego soku owocowego,
 • uniwersalność użycia w wielu przepisach kulinarnych.

Wymienione korzyści będą skłaniać do spróbowania ulubionego smaku, a następnie szukania nowych opcji użycia tego produktu. Z pewnością jest on idealnym rozwiązaniem dla dzieci, które mogą pić smaczne, zdrowe i kolorowe napoje bez ograniczeń.

Jest 22 produktów.

Aktywne filtry